Mezinárodní den péče a podpory

 • Mezinárodní den péče a podpory

  • 30 Říj 2023
  • Autor/ka: ALICE UZO

  Dnes oslavujeme každého, kdo pracuje v sociálních službách.
  Je totiž mezinárodní den péče a podpory! Empatie, odhodlání a vytrvalost jsou naše síla! Bojujeme za férové mzdy, dostatečné vzdělávání, bezpečné počty pracovnic na směně a silnou reprezentaci odborů.

  #TogetherWeCare

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte